KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7416311
nr 741 6311
Blandteknik
Ann Nyström, Figurer, signerad, motivets mått: 13x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:37:33
20/2 19:32:39